kumm pole seks? seks pole ka seks!

ingridil on õigus, aga ta pole oma sõnavõttu korralikult läbi mõelnud. võiks ju arvata, et seksiga abieluni ootamine on mõistlik, kuid asjalikust lahendusest on asi kaugel. kas teie arvates peaks naised müüma end abielu eest seksorjadeks? idiootsus. pulmad ei õigusta mingil juhul kõiki neid metsloomalikke rõvedusi, mida tänapäeva vulgaarne hedonism ja radikaalne liberaalsus küsimusi esitamata võimaldavad – anaalne penetratsioon, vagiina stimuleerimine peenisega, ejakulatsioon jne. need on vaid kõige jõhkramad näited. kehaosade paljastamine, puudutamine, seksuaalse erutuse tekitamine ja demonstreerimine, interoraalne kontakt, embuses viibimine – need kõik on samuti millegipärast lubatud kui süütu eelmäng millelegi heale. ma küsin ahastusega, kuidas on selline tolerants ühiskonnas võimalik?! säärast moraalset dekadentsi ei saa ju lubada, rääkimata siis selle legaliseerimisest püsisuhte või abielu kaudu. ja ärge arvake, et ma siinkohal mehi seksisõltlastest vägistajateks pean. nemad on samuti ohvrid. seksuaalkäitumise propageerimine meedias on viinud nii mehed kui naised kollektiivse psühhootilise katastroofini. kummalegi soopoolele suunatud ajakirjades luuakse teisest mudeleid, mis neid alandavad, muutes nad otsustusvõimetuteks objektideks, kelle nõrkust bioloogilisi mehhanisme kontrollida saab kergesti ära kasutada, et siis võtta neilt võimalus areneda normaalseiks indiviidideks ja jääda hoopis omavahel kehavedelikke vahetama. kuid mitte kauaks muidugi. vaja on ju degeneratsiooni eksponentsiaalset kasvu, uusi partnereid rõlguses, hälbe levitamist.
kõrgem vajadus madalate naudingute järele ja madalam kõrgete järele on kunstlikult loodud pervertide, vaimuhaigete, masturbeerijate, seksisõltlaste poolt. emotsionaalse lahenduse asemel vajame meditsiinilist – hälbelise käitumise karistamist ja alalist preventiivset monitooringut, sugurakkude regulaarset kogumist teadusspetsialistide poolt ja katseklaasilapsi, kes kasvaks asjatundjate kontrollitud tingimustes armastama sümfooniat ja rothkot, mitte onanismi ja cosmot.

Advertisements

Autor: isotamm

fiktiivne šokikunstnik eugen j isotamm on esteetiline ja jõhker. maskuliinse absurdi miinisondeerija: kontseptuaalne, väheatraktiivne, kitsa silmaringi ja rinnaga. faktid ja uurimistöö, sotsiaalne keskkonnateadus, kolumniõigus poliitikas - neid ega omavahelisi sohilapsi eugen ei tunnista, tema eesmärgid on kõrgemad. valge kaamli taga seisab analüüsiv loovus, käsitlemas ühiskonna iluvigu viisil, mis kedagi ei huvita. tema kurblik naer ei taha kedagi iial solvata - eugen vaatab enesesse ja kekutab peegli ees, tahtes vajuda ühte kunsti, apostelnegatiivsuse ja eelkõige olematusega, milles on kõik. nii kauapüsiv elu, püsivad väärtushinnangud kui ka prioriteedid, mis ei maksa midagi. ka narcissus jõllitas oma peegeldust, kuid pygmalion on siinkohal tähtsam. teadmine, et ma pole oma arvamuste, vaadete, emotsioonidega üksi, vaid üksi teiste seas, on hea ajend veebipäeviku alalhoidmiseks. kui kunstnik ei armasta oma loomingut, pole armastust olemaski. tarka juttu võib rääkida mitmeti. tähtis on eetiline ausus, millega autor on ettevaatlik ja oskuslik käsitsema kaaskodanikku kui ebavõrdset võrdsuses. 'inimene ja ühiskond' ei pea tähendama argumenteeritust, vastupidi - vaba ajastukirjandus on meeldiv siis, kui ta võrdleb end teistega, jättes kõrvale ametliku kuivuse ja 'logiraamatu' algupärase tähenduse täitmise tühisuse. kui maine hoidmine midagi tähendab, siis praegu veel ajalehed. samas - uksed lähevad praokile juba kõikjal ja arvamusveergude või kinoarvustuste puhul on näha ka noorte rollerimeeste kirjasülge. kitsipungina arvan teisalt, et blogosfäär või nett üldse on rohkem selle 'tasuta' muljega ning osalise infohoolikuna hindan kõrgelt urisevat kasti, mille küljes monitor.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s