2015

Noorsootöö tänusündmus

9. detsembril 2015 toimus Tartu Uues Teatris Tartu noorsootöö tänusündmus, kus tänati ja tunnustati aasta noorsootöö tegijaid, aasta noori tegijaid ning aasta laste- ja noortesõbralikumat tegu. Kujundasin tiitrid ja mappisin projektsiooni, dokumenteerisin.
Graafiline disain / Resolume

_________

Scribiconi näidiserull 2014-2015

Scribiconis tehtud tööde kiirülevaade 2015. aasta III kvartali seisuga. Joonistasin, animeerisin, komponeerisin muusika, monteerisin.
Animatsioon/ Video / Muusika /

_________

Ooteaeg

Labürintteatriühendus G9 lavastus endises sokivabrikus aadressil Kotzebue 1, Tallinn. Olin kaasautor, lõin reklaammaterjalid ja fotolavastused, rääkisin inimestega ootamise ja aja teemal.
Lavastus / Performance / Kaasautor / Idee / Stsenograafia / Raamat / Graafiline disain / Animatsioon / Video / Foto

_________

HWK BAföG

Stipendiumipaberite täitmine on imelihtne! Tellija Handwerkskammer Düsseldorf, tööandja Scribicon. Joonistasin-maalisin, animeerisin-monteerisin.
Animatsioon / Video


_________

Ausbildung bei HWK Düsseldorf

Üleskutse valida kutsehariduse viljakas tee. Tellija Handwerkskammer Düsseldorf, tööandja Scribicon. Joonistasin-maalisin, animeerisin-monteerisin.
Animatsioon / Video


_________

Welcome to Amer Sports

Tervitus uutele töötajatele. Tellija Amer Sports, tööandja Scribicon. Filmisin, valgustasin, monteerisin, animeerisin logo.
Heli/ Video / Animatsioon

_________

Scribicon Explain

Seletus selle kohta, mida kõike ja kuidas seletusvideotega seletada saab. Tegin videos selle osa, mis on video sees, tervenisti ise peale hääle pealelugemise. Ülejäänud videos tegin hääle pealelugemise ja helirežii.
Heli/ Video / Animatsioon


_________

Cyber4solo

Küberstuudio kontserdid Eesti Heliloojate Festivalil. Tegin videoprojektsioonid.
Video / Resolume

_________

Inifa

Tellija Inifa, tööandja Scribicon. Tegin piltstsenaariumi, joonistasin, animeerison, monteerisin.
Animatsioon / Video

_________

Eesti Vabariik 97

Ihade Osakond koosseisus Eve Ormisson, (Sander Põldsaar), Kristel Maamägi ja Henry Griin esinesid EV97 galakontserdil Ülo Kriguli Loo ‘Luigeluulinn’ ja Pärt Uusbergi loo ‘Muusika’ ajal.
Kontserdi lavastaja Mart Koldits. Ehitasin makette, liigutasin nukke, rääkisin vastuvõtul Kriguliga, kes ei saanud üldse aru, kes ma olen ja millest ma räägin.
Kaasautor / Performance


Advertisements