2015

Noorsootöö tänusündmus

9. detsembril 2015 toimus Tartu Uues Teatris Tartu noorsootöö tänusündmus, kus tänati ja tunnustati aasta noorsootöö tegijaid, aasta noori tegijaid ning aasta laste- ja noortesõbralikumat tegu. Kujundasin tiitrid ja mappisin projektsiooni, dokumenteerisin.
Graafiline disain / Resolume

_________

Ooteaeg

Labürintteatriühendus G9 lavastus endises sokivabrikus aadressil Kotzebue 1, Tallinn. Olin kaasautor, lõin reklaammaterjalid ja fotolavastused, rääkisin inimestega ootamise ja aja teemal.
Lavastus / Performance / Kaasautor / Idee / Stsenograafia / Raamat / Graafiline disain / Animatsioon / Video / Foto

_________

HWK BAföG

Stipendiumipaberite täitmine on imelihtne! Tellija Handwerkskammer Düsseldorf, tööandja Scribicon. Joonistasin-maalisin, animeerisin-monteerisin.
Animatsioon / Video


_________

Ausbildung bei HWK Düsseldorf

Üleskutse valida kutsehariduse viljakas tee. Tellija Handwerkskammer Düsseldorf, tööandja Scribicon. Joonistasin-maalisin, animeerisin-monteerisin.
Animatsioon / Video

_________

Cyber4solo

Küberstuudio kontserdid Eesti Heliloojate Festivalil. Tegin videoprojektsioonid.
Video / Resolume

_________

Eesti Vabariik 97

Ihade Osakond koosseisus Eve Ormisson, (Sander Põldsaar), Kristel Maamägi ja Henry Griin esinesid EV97 galakontserdil Ülo Kriguli Loo ‘Luigeluulinn’ ja Pärt Uusbergi loo ‘Muusika’ ajal.
Kontserdi lavastaja Mart Koldits. Ehitasin makette, liigutasin nukke, rääkisin vastuvõtul Kriguliga, kes ei saanud üldse aru, kes ma olen ja millest ma räägin.
Kaasautor / Performance


Advertisements